![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-49.jpeg)
В цей сонячний день, Власівський Інформаційний Портал від щирого серця вітає з Днем Народження незмінного керівника відділу дитячої творчості ВБК, найкращого хореографа зразкового хореографічного колективу «Світоч», турботливу маму і люблячу бабусю – Аллу Педько!
Хочемо побажати Вам, Алло Іванівно, усього самого найкращого! Нехай мир і щастя йде з вами поруч, нехай уся родина буде здорова, а улюблена робота продовжує приносити море задоволення!