Команда Власівського Інформаційного Порталу поздоровляє старосту нашого селища, чудову жінку, відповідальну та чуйну людину Жарікову Любов Мавліївну З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
Бажаємо міцного здоров’я та успіху в усіх справах!
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/b38258_7f36b6cd424045de985df39c60b08dc3mv2.jpg)
Команда Власівського Інформаційного Порталу поздоровляє старосту нашого селища, чудову жінку, відповідальну та чуйну людину Жарікову Любов Мавліївну З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
Бажаємо міцного здоров’я та успіху в усіх справах!