![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-47.jpeg)
Чоловік Володимир та син Євген сьогодні вітають з Днем народження кохану дружину, люблячу і єдину матусю, чудову, гарну і прекрасну жінку – Ірину Дзюба!
Бажають їй всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоровʼя та краси, щастя і радості, взаємної любові та відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії.
Нехай всі мрії неодмінно збуваються, а всі бажання дивуватимуться від можливостей!