В цей сонячний день, Власівський Інформаційний Портал від щирого серця вітає З Днем Народження незмінного керівника відділу дитячої творчості ВБК, найкращого хореографа зразкового хореографічного колективу “Світоч”, турботливу маму і бабусю – Аллу Педько! Хочемо побажати Вам, Алло Іванівно, усього самого найкращого! Нехай мир і щастя завжди йде з вами поруч, нехай уся родина буде здорова, а улюблена робота продовжує приносити море задоволення!
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-59.png)