Власівський Інформаційний Портал вітає з Днем народження героїню рубрики “Особистість” ЛОСЮК ТЕТЯНУ ГРИГОРІВНУ.
З Днем народження! Ви прекрасна людина, грамотний професіонал, крім того, ви – чарівна жінка, що володіє неймовірним шармом. Бажаємо, щоб на довгі роки Вам щастило, здоров’я і щастя. І нехай кожен день приносить стільки ж прекрасних променів щастя, скільки Ви отримаєте сьогодні від тих, хто Вас любить і Вами захоплюється!
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-99.webp)