Дорогі власівчани! Власівський Інформаційний Портал вітає вас зі святом Святої Трійці, яку ще називають П’ятидесятницею. Це свято позначає з’яву людям Всевишнього в усіх трьох іпостасях як святої Трійці: у вигляді Бога-Отця, у вигляді Бога-Сина і у вигляді Бога-Святого Духа.
Бажаємо вам в цей світлий і сонячний день всього самого мирного і теплого, будьте завжди здорові і нехай усі вищі сили завжди оберігають вас! Зі святом!
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-77.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-78.webp)