Сьогодні, команда Власівського Інформаційного Порталу щиро вітає з Днем народження людину з великої літери! Це головний редактор ВІП, найкращий тренер і педагог, іноді суворий, але дуже справедливий керівник, генератор ідей, спонсор креативного мислення – Володимир Заяц! Бажаємо нашому Володимиру Миколайовичу побільше сил і натхнення, бадьорості духу, нових ідей і втілення усього запланованого! Ви – професіонал своєї справи! І не одної! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-185.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-186.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-187.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-188.webp)