Друзі! Власівський Інформаційний Портал запускає нову акцію. У нашій галереї з`явилися чудові сердечки – лайки. Завдяки лайкам ви зможете голосувати і отримати приз – безкоштовну фотосесію від нашого досвідченого і креативного колеги-фотографа. Заходимо у нашу галерею, відкриваємо рубрику, яка вам сподобається і ставимо лайк, тобто голосуємо. Автор, фото якого набере найбільшу кількість лайків – стане переможцем. Акція триває до 28.05.2022р. Обов`язково беріть участь у конкурсі і вигравайте! Бажаємо успіху!
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-58.png)
Ось, до речі, його роботи.
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-72.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-73.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-74.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-75.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-76.webp)