Сьогодні, в цей чудовий зимовий день приймає вітання жінка-творчість – Савченко Галина Григорівна. Вже 44 роки вона віддає себе культурному життю селища як керівник гуртка сольного співу. Керуючись висловом Сократа: “У кожній дитині є сонце, необхідно лише дозволити йому світити”, Галина Григорівна розкрила не один талант.
Тож дякуємо їй за віддану працю і бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги та всього найкращого!
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/b38258_1a4879fdcf504abe89c431e16083190dmv2.webp)