Вручення Великоднього кошика нашій переможниці!

Шановні односельчани та гості нашого селища, до вашого відома доводимо:

Поспілкувавшись із старостою селища Любов’ю ЖАРІКОВОЮ, отримали інформацію з приводу внутрішньо переміщених осіб (ВПО), яка також є не менш важливою для кожного з нас.

Любов ЖАРІКОВА повідомляє: «Наразі кількість зареєстрованих ВПО у нашому селищі – 464 особи, розміщених у ЗДО №2 «Буратіно» – 48 чоловік. Реєстр ВПО здійснюється у старостаті. Кожен переселенець повинен мати при собі довідку переміщеної особи. Оперативна інформація передається до виконавчого комітету Світловодської міської ради (ЦНАП) кожного дня.

При поданні необхідних документів кожна ВПО у ЦНАП може отримати матеріальну допомогу у розмірі 3000 грн. – на дитину, 2000 грн. – на дорослого, а особи з інвалідністю – 3000 грн. Хочу сказати, що зі слів тих людей, які вже пройшли цю процедуру та отримали допомогу, оформлення проводиться не проблематично та швидко. А також можна отримати допомогу через ООН та UNICEF (посилання https://register.unicef.org/)»

На основі документів, які ви зараз бачите – доносимо до вашого відома розпорядження світловодського міського голови Кіровоградської області Андрія МАЛІЦЬКОГО, який в свою чергу діяв відповідно ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ про забезпечення компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг у Світловодській міській територіальній громаді (СМТГ).

1.Компенсація надається фізичним особам – громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду і безоплатно розміщували в цих приміщеннях ВПО, для покриття понесених власниками жилих приміщень витрат, пов’язаних з таким розміщенням.

2. Власник жилого приміщення зобов’язаний не пізніше наступного дня з дня розміщення ВПО подати заяву до виконавчого комітету селищної ради за місцем розташування жилого приміщення, у якій зазначається прізвище, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб та до якої додаються копії документів, що посвідчують їх особу. Власник жилого приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні. На підставі зазначених заяв виконавчий комітет селищної, міської ради вносить зміни до реєстру жилих приміщень, доступних для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб у відповідній адміністративно-територіальній одиниці.

3. Для отримання компенсації власник жилого приміщення не пізніше п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подає до виконавчого комітету селищної, міської ради за місцем розташування жилого приміщення заяву.

Підставами для відмови у виплаті компенсації є встановлення невідповідності осіб, кількості розміщених осіб, кількості людино-днів даним, зазначеним у заяві.

4. За результатами перевірки виконавчий комітет селищної, міської ради визначає обсяг компенсації витрат власника жилого приміщення, що пов’язані з безоплатним розміщенням ВПО, та подає заяву за формою до відповідної обласної військової адміністрації до 10-го числа місяця, що настає за звітним. Кількість людино-днів визначається шляхом додавання кількості внутрішньо переміщених осіб, які проживали у жилому приміщенні власника, в кожний день місяця.

Сума компенсації за кожен людино-день визначається на рівні 14,77 гривні. Загальна сума компенсації власнику жилого приміщення визначається шляхом визначення добутку загальної кількості людино-днів на суму компенсації за кожен людино-день.

Шановні гості нашого селища, а ми вам нагадуємо, що власівчани завжди раді бачити вас та надати прихисток в такий важкий час для нашої країни. Ми робимо все можливе для полегшення вашого знаходження у нашій домівці-Власівці, але для більш якіснішого та швидшого надання допомоги, не забувайте реєструватися і надавати всі необхідні документи до Світловодської міської ради (ЦНАП)

ВІП за інформаційної підтримки власівського старостату.

Оцініть цю статтю

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top