Завершено акцію “Кузня талантів”. Перемогу отримав один з найактивніших наших користувачів – Мотрич Марк.Після отримання подарункового сертифікату Марк мав змогу відвідати перукарню “ОЛЕСЯ”. Маємо прекрасний результат!
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-51.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-52.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-53.webp)
Завершено акцію “Кузня талантів”. Перемогу отримав один з найактивніших наших користувачів – Мотрич Марк.Після отримання подарункового сертифікату Марк мав змогу відвідати перукарню “ОЛЕСЯ”. Маємо прекрасний результат!