![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-38.png)
Переможниця нашого конкурсу на найкращу новорічну ялинку Марина П’ятницька, вирішила зробити приємний подарунок своїй улюбленій матусі і разом з нею відвідала перукарню. Там на них вже чекала наша майстриня Тетяна. Радо привітавши гостей, перукарка запропонувала жінці зайняти місце в кріслі і прийнялася до своєї улюбленної справи – створювати клієнтці гарний настрій і чудову зачіску.
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-37.png)
Саме так – гарний настрій, впевненність в собі та задоволення від свого зовнішнього вигляду. Адже ні для кого не секрет, що для кожної жінки красива та елегантна зачіска – дуже важлива річ! Саме такий результат ми і спостерігали в кінці роботи!
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-27.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-26.webp)
Задоволені були всі – і відвідувачі, і майстриня!