Наша переможниця Анжеліка отримала свій іменний сертифікат. Каже, що для неї перемога виявилась дуже неочікуваною і від цього ще більш приємною. Сертифікат Анжеліка подарує коханому чоловікові.Тож очікуйте новин вже з перукарні.
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-45.png)
Наша переможниця Анжеліка отримала свій іменний сертифікат. Каже, що для неї перемога виявилась дуже неочікуваною і від цього ще більш приємною. Сертифікат Анжеліка подарує коханому чоловікові.Тож очікуйте новин вже з перукарні.