Питання поховання близьких та рідних є дуже болючим та важливим, адже мова йде про збереження пам’яті людини. Тож приділяти відповідну увагу різним питанням, що мають пряме відношення до кладовища, є нашим обов’язком.
Власівський цвинтар має багато проблем… З них можна виділити декілька найболючіших :
- Закінчується територія для нових захоронень.
- Незадовільний санітарно-технічний стан.
- Необгрунтовані ціни за надання ритуальних послуг.
- Поховання небіжчиків без місцевої прописки.
- І як це не жахливо чути, збільшення кількості актів вандалізму. Рано чи пізно, проте стовідсотково, настане час, коли ці проблеми прийдеться вирішувати. Адже ця тема є важливою для врівноваженості і спокою нашої громади.
Шановні земляки, ми і раніше неодноразово звертали увагу на проблеми власівського кладовища. Сьогодні ВІП, продовжуючи цю тему, хоче нагадати вам реалії нашого цвинтару.
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_4953-300x199.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_4962-300x199.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_4964-300x199.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_4965-300x199.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_4969-300x199.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_4970-300x199.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_4971-300x199.jpg)