Майже у центрі селища, по вулиці Висоцького, на території колишнього ДНЗ “Калинка” знаходиться Власівська дитяча музична школа та селищна бібліотека, куди кожного дня приходять і діти, і дорослі.
На превеликий жаль, утримувати таку велику територію в належному санітарному стані дані заклади не мають можливості. Власівський старостат звернув увагу на ситуацію, що склалося і надіслав зверненння з проханням вирішити проблему до начальника управління ЖКГ – Віктора САМОЛЯКА. У висновку, маємо ось таку відповідь:
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_5e45f071bd33423da053af8e3b62e232mv2-1-695x1024.webp)