Сьогодні, 25-го жовтня, відбулася чергова 35-та сесія Світловодської міської ради восьмого скликання, на якій була присутня і наша команда.
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-26.jpeg)
Серед усіх питань нас цікавило 3.1. – Про затвердження Положення про порядок поховання та похоронну справу, а також порядок надання ритуальних послуг на території Світловодської міської територіальної громади.
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-113.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-114.webp)
Отож, після жвавих та емоційних дискусій, виступів як громади, так і депутатів за рішенням депутатської більшості питання 3.1. було знято з порядку денного і відправлене на доопрацювання.
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-27.jpeg)
Детально ж це питання розглянуть вже 27-го жовтня на комісії, де будуть присутні і міський голова – А. МАЛІЦЬКИЙ, і депутати СМР, і старости.
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-28.jpeg)
В свою чергу, староста Власівки – Любов ЖАРІКОВА за підтримки власівських депутатів – М. ІВАСЮКА та Т. КОРФ підготувала велику кількість доповнень та змін, які враховують інтереси власівської громади і будуть запропоновані на комісії.
Тож, очікуємо результатів. Продовжуйте слідкувати за розвитком подій разом з нами!