13-го лютого на черговому засіданні координаційної ради Кіровоградської ОДА, голова – А. РАЙКОВИЧ доручив провести перевірку готовності усіх укриттів, «Пунктів Незламності» та додаткових джерел електроенергії по всій Кіровоградській області. «Це пріоритет влади на найближчий час», — зазначив РАЙКОВИЧ.
Вже вчора, 15-го лютого, представники Кіровоградської ОДА, а саме начальник управління соціального захисту населення — Галина ПАСТУХ відвідала «Пункти Незламності» у СМТГ, у тому числі й на Власівці.
Наразі селище налічує 3 «Пункти Незламності» за такими адресами:
1. вул. Молодіжна 56-а (відповідальна особа — С. Красношапка)
2. ЗДО №2 «Буратіно» (відповідальна особа — В. Постова)
3. вул. Труда 39-б (відповідальна особа — М. Івасюк).
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-206.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-207.webp)
Команді ВІП вдалося побувати на перевірці одного з Пунктів (за адресою вул. Молодіжна 56-а). Окрім представника Кіровоградської ОДА, на місці були присутні також відповідальний за організацію «Пунктів Незламності» у Світловодській ОТГ — В. САМОЛЯК, староста нашого селища — Л. ЖАРІКОВА та відповідальний за даний Пункт — С. КРАСНОШАПКА.
Приміщення поділено на дві основні частини — місця для розміщення дорослих та дітей, добре оснащено продуктами харчування, запасами питної води (зокрема є додатковий генератор для водоспостачання), засобами дитячої гігієни. В належному місці встановлено потужний булер’ян разом із запасами дров для опалення. Також належно облаштовано дві туалетні кімнати, медпункт з відповідними ліками та матеріалами, є місце для приготування їжі, а також супутник «STARLINK», який забезпечить зв‘язок та інтернет.
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_ee34799a70ac4335837bb9333007a4f8mv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_3eaf9ef207484130b4f164042038d0c8mv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_efb09c399cfd4aa79f441910b1c0834bmv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_b8025bcda1a1493e88bf359543d4f57bmv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_b984ab25953249909ffea96ce77dc2f4mv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_06ddfa162cfa4cd4908c0409473a6f09mv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_41c67dbe33364205b4ce91a13233c576mv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_6d5b3e43e3bf4afeb8e1e839bc4c5407mv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_7509a67f86f547c5941f89272cfe1190mv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_bf3cb4cd6aa14b2d92c99e687a452563mv2-300x248.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_f6d6b08a545d43ebac8df5b7218397dbmv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_331c3afcddce46ada4c7662becf5b69bmv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_a3fba2fbaf264a44be217e9c91f6f1afmv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_d367d06f75ad4b479c53afa6a2a3b189mv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_74e4da60736d406cb4b47655dd17ef17mv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_95f5e7bfc60a4bba9fb575fbbb4a8febmv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_bb249e2910ef4de3b88b450aaa668e1cmv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_cdf7903d4c21484d8cc9fd2b43fa1890mv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_71f3f742025b4cd2baf3d3ff7b6d207cmv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/d1930e_e4f94ac722c24c448a29c47019e09c97mv2-300x225.jpg)
За винятком деяких зауважень, зокрема — додаткове опалення у частині, де розташовано місця для дітей (встановлення теплової гармати), комісія лишилася задоволена станом приміщення.
Отже, будемо сподіватись, що й інші два «Пункти Незламності» у нашому селищі також знаходяться у задовільному стані, у чому ми постараємось впевненитись в найближчий час. Адже війна триває і кожне з подібних місць одного разу може врятувати не одне людське життя.