Криза в енергетичній системі України, спричинена нападом ворога, змушує українців шукати альтернативні джерела електроенергії. Багато громадян придбали генератори. Жителі нашого селища теж не виключення.
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-173.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-174.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-175.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-176.webp)
Проте не всі знають, що існують певні правила експлуатації цих приладів, які не можна порушувати. А штрафи за генератори можуть досягати 500 тис. грн.
На зберігання палива для генератора треба отримати відповідну ліцензію, а їх використання на підприємствах вимагає оформлення спеціальної документації. За відсутність у підприємця такої ліцензії може бути призначено чималий штраф.
Також варто зазначити, що генератори не можна встановлювати всередині приміщення чи на балконі. Цей прилад потребує встановлення лише зовні, а відстань від генератора до приміщення має бути від 6 метрів. Крім цього, заборонено підключати електроненеруючий пристрій до електричної мережі. Експлуатований генератор має бути сертифікований в Україні.
Тож будьте обережні, дотримуйтесь правил безпеки і належно користуйтесь генераторами.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!