Завідувачка аптеки «Бажаємо здоров’я» Дар’я КОВАЦЕНКО поділилась такою інформацією на нашій сторінці у Facebook :
«В нашій амбулаторії дуже багато відкритих питань. На даний час це забезпечення БЕЗКОШТОВНИМ інсуліном мешканців саме селища Власівки. Щоб вони не витрачали щомісяця свій час та кошти на поїздки в м. Світловодськ, а отримували його на Власівці… Тимпаче що аптека « Бажаємо здоров‘я» хоче і може забезпечити потрібними ліками…»
Чи ПОТРІБНО це власівчанам?
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-13.jpeg)