Напередодні Дня Незалежності, керівник художньої студії “ДАХ” – Наталя ДЗЮНИК створила неймовірний арт-об`єкт під назвою «Янголи – охоронці дитинства України». Дана композиція символізує вільну Україну, мир, стабільність, оберіг, згуртованість, щасливе дитинство. Всі бажаючі можуть побачити цей монументально-декоративний розпис на фасаді відділу дитячої творчості Власівського будинку культури.
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-93.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-94.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-95.webp)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-96.webp)