Зараз наша Україна переживає важкі випробування. У такі складні часи ніхто не залишається осторонь. Кожен окремо і всі разом ми робимо свій посильний внесок у майбутнє нашої держави. Зараз будь яка допомога з боку мирного населення робить вагомий внесок у загальну скарбницю ПЕРЕМОГИ.
Люди із власівського пансіонату для ветеранів війни та праці теж приєднались до плетіння маскувальних сіток для місцевої тер.оборони. Так тримати! Разом ми сила!
А ми нагадуємо, що у власівському Будинку культури продовжують плести маскувальні сітки з 8.00 години ранку і до 17.00 вечора. ПРИЄДНУЙТЕСЬ!
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/b38258_5de3e3ede94944999be0422e5dadd6d5mv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/b38258_d8d9dc74dc5e4334b85e5899f2118f33mv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/b38258_0fbd494e71384360bd59f4618b9c04f1mv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/b38258_84f6b342522d4b2aa09f220aac4324cemv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/b38258_ee8fbf8f4e6e42298142430152a2a43fmv2-300x225.jpg)
![](https://vlasivka-portal.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/b38258_1fefed53290f4c378ee0a53d6029038amv2-300x225.jpg)